Objednávky doručujeme po celom Slovensku do Packety už od 2,19 €.
Objednávky doručujeme po celom Slovensku do Packety už od 2,19 €.
Willy Domka baner

Vianoce z druhej ruky nie sú hriech! ♻️ Vianoce sú sviatkom pokoja a pohody, v rodinnom kruhu, s priateľmi, ale aj s dobrou knihou v ruke a nohami na stole. Preto vám tento rok prinášame kráľa nášho knižného kráľovstva Willyho Domku. Kúzelná bytosť, ktorá vládne našim skladom, expedícii i tímu vývojárov, jednoducho všetkým elfím škriatkom, ktorí pre vás dňom i nocou knihy triedia, starajú sa, predávajú, balia a posielajú k ďalším čitateľom.

Willy Domka si berie tohtoročné Vianoce pod svoju kúzelnú paličku a bude za vás až do Štedrého dňa bojovať s tými najprotivnejšími hriechmi konzumu, aby vaše Vianoce boli čo najpohodovejšie. Sledujte Willyho Domku na našom Instagrame a Facebooku s jeho tipmi na darčeky a pokojné sviatky.

A navyše má pre vás jedinečnú príležitosť! 🎫✨

V balíčkoch od 3. novembra do 24. decembra 2022 schová 10 čarovných zlatých záložiek. Záložky do objednávok pridá náhodne a rovnako tak, ako Charlie našiel svoj zlatý ticket v obľúbenej rozprávke Roalda Dahla, môžete aj vy vo svojej objednávke nájsť svoju vlastnú zlatú záložku, ktorá vám odomkne brány do knihobotieho kráľovstva!

Mám v balíčku zlatú záložku, čo som vyhral/a? 🎁

  • Knihobotia plátenka, ktorú potrebuje každý knihomoľ na nosenie knižiek z aj do Knihobot,
  • 2x kvalitný látkový obal na knihu od nášho obľúbeného papiernictva Papelote,
  • Knihoblok, čitateľský denník pre 21. storočie plný knihobotích robotíkov aj tipov na rozdúchanie lásky k čítaniu,
  • Voucher v hodnote 20 € na nákup kníh na Knihobot,
Willy Domka záložky
  • VIP cenník pre predaj kníh na celý január 2023 (na knihy dodané do predaja v mesiaci januári),
  • nádhernú zlatú záložku s autorskou knihoboťou kresbou, ktorých sa po svete túla iba 10 kusov,
  • a jedinečnú možnosť navštíviť naše knižné kráľovstvo na Prahe 9, kde vám sám Willy Domka ukáže, ako Knihobot funguje a prevedie vás cestou knihy od chvíle, keď k nám dorazí až k jej ďalšiemu čitateľovi.
Willy Domka záložky zlaté

A ako uplatniť nárok na výhru?👋

Zlatých záložiek je naozaj máličko, iba 10! Uistite sa, že máte naozaj zlatú záložku. Pokiaľ nie, tak dúfame, že vás rovnako poteší jej farebná verzia, ktorú v balíčku nájdete spolu so samotným obsahom objednávky, a radostný svit očiek obdarovaných fantastickou knihou pod stromčekom.

Šťastlivci so zlatou záložkou, napíšte nám na info@knihobot.sk alebo zavolajte na +421 222 205 121 , aby sme Vám mohli poslať balíček plný knihobotej radosti a dohodnúť sa na januárovej návšteve Knihobot.

Urobte tak, prosím, do 31. 12. 2022, aby sme vám mohli zaistiť návštevu nášho kráľovstva na január.

Pohodovým a pokojným Vianociam plných kníh trikrát hurá! 🎄