Objednávky doručujeme po celom Slovensku do Packety za 2,19 €.
Objednávky doručujeme po celom Slovensku do Packety za 2,19 €.

Obráť list a otoč knihu aj v roku 2023

Do čoho sa chcete pustiť v novom roku? Máte vymyslený skvelý projekt, chcete sa začať otužovať a v rámci predsavzatí ste si sľúbili, že budete viac cvičiť a volať si s babičkou? Nech už sú vaše ciele a motivácia na rok 2023 akékoľvek, nezabúdajte, že to robíte pre seba. 🤓

Nás aj vás minulý rok bavilo plniť úlohy, ktoré povzbudzujú lásku k čítaniu, ale tiež k udržateľnosti. 📚♻️ Splnili sme výzvy, vďaka ktorým sme si konečne upratali knižnicu a našli knihy, ktoré sme dlho chceli prečítať. Objavili sme nové žánre, autorov aj inšpiratívne knihomoľské účty.

V tomto roku si to zopakujeme. A čo vy? Chcete si opäť nájsť viac času na knihy a potrebujete k tomu miernu formu hecovačky? 🫡 Táto výzva je tu presne pre vás. Zoznam úloh tento rok skrátime na 6 a dáme si naň viac času. Chcete vyskúšať „hardcore verziu“? Všetkých 10 úloh z minuloročnej výzvy nájdete tu.

Čitateľská Knihobot výzva 2023

Tu stiahnete výzvu so 6 úlohami vo vysokom rozlíšení.

Inšpirovať sa môžete na Instagrame Knihobotu, kde uvidíte, ako sa úlohou darí plniť nám. Zdieľajte svoje príbehy s hashtagem #knihobotiavyzva.